Letní tábor

Popis

Je stanový tábor, děti spí ve stanech s dřevěnou podsadou nebo kovovou konstrukcí. Stany mají rozměr zhruba 2x2m a děti v nich bydlí po dvou. Každý stan je vybaven 2 postelemi pod které si děti uloží kufry s věcmi. Na drobnosti slouží polička. V průběhu let se osvědčil tzv. kapsář, je to závěsný kus nábytku nejen do stanu, který pomáhá dětem udržovat pořádek. Samozřejmostí je hygienické zázemí, tj. sprchy, toaleta, samostatná jídelna, schválení tábora okresní hygienickou stanicí atd.

Stravování

Je pro děti připravené 4krát denně. Stravu připravuje zkušený personál s důrazem na vyváženost stravy. K snídani děti dostávají většinou různé druhy pomazánek a pečiva, k obědu je kromě hlavního chodu připravená i polévka a na závěr dne teplá večeře. Při dopolední nebo odpolední svačině dostávají děti většinou různé druhy ovoce, jogurty nebo sladké pečivo. Děti nejsou ve velikostech porcí nijak omezovány. Pitný režim je zajištěn po celý den nádobami s čajem nebo sladkou šťávou a je vedoucími důsledně kontrolován. Na našem táboře je nutným zvykem, že děti myjí nádobí, tedy pokud mají službu, ta na ně vyjde zhruba 3-4x za tábor.

Doprava

Děti jsou na tábor přivezeny hromadně autobusem, individuální doprava je možná pouze po předchozí domluvě!

Program

Program tábora je zaměřen převážně na sportovní a pohybové aktivity. Děti se naučí nebo zdokonalí, v základních atletických disciplínách, v míčových hrách (odbíjená, přehazovaná, vybíjená, fotbal). Ke správnému táboru ale patří také hry v lese, soutěže a vycházky, které tvoří celotáborovou hru každý rok na jiné téma. Na děti čekají jedno i vícedenní výlety.

Na táboře je přísně zakázáno:

- konzumace alkoholických nápojů

- užívání omamných a návykových látek

- fyzické i psychické šikanování ostatních účastníků tábora

- sexuální aktivity

- krádeže

V případě hrubého porušení táborového řádu si vyhrazujeme právo poslat dítě okamžitě na náklady rodičů a bez nároku na vrácení peněz domů. Vedení tábora si vyhrazuje právo předat dítě předčasně rodičům, pokud nebude schopno dodržovat základní hygienické návyky.

Letní tábor 2019

termín: 12.7.-26.7.2019

cena 1 dítě: 4 400 Kč (sourozenci sleva!)

číslo účtu: 1026043302/6100

(do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte) 

důležité informace: veškeré další informace o časech, plánu a tématu budou upřesněny co nejdříve.

Adresa na LT

Kemp Orion

Letní dětský tábor

Hvožďany 1

391 65

© 2018-2019 T.O. Orion - Jan Vosátka
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved