Informace k LT Orion 2021

Vzkazník


Letos bude tábor v duchu Cesty kolem světa.

Platbu za tábor 4 400,- Kč je třeba zaslat nejpozději do 30.6.2021 na účet číslo 1026043302/6100 (do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte). Praktikanti se řídí domluvenými pokyny.  


Odjezd: Vzhledem k epidemiologické situaci žádáme rodiče, pokud mají možnost, aby dopravili děti na tábořiště autem, popřípadě se domluvili na spolujízdě. V místě bude na děti čekat pověřená osoba, která je převezme. Pokud využijete tuto možnost, prosím dejte nám obratem vědět.

Hromadný odjezd vlakem 16. 7. 2021 - Praha – nádraží Vršovice – sraz v 15:00 hod. před vstupní halou nádraží, děti pojedou vlakem v 15:33 hod. do Bechyně s přestupem v Táboře, zavazadla budou odvezena autem, v blízkosti nádraží je možnost poměrně dobře zaparkovat, dorazte prosím včas, vlak nepočká

S sebou do vlaku: dětem dejte malý batůžek s pitím, svačinou a věcmi osobní potřeby (na večeři již budou v táboře), pohodlné oblečení a boty (z Bechyně půjdeme krásnou procházkou podél řeky do tábořiště – cca 3 km)  


K odjezdu vlaku mějte prosím připravené:  

  1. posudek lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte vystavené v LETOŠNÍM roce (vystaví lékař na vlastní formulář, popř. je možné využít formulář v Dokumenty ke stažení – vezměte si k lékaři 2 vyhotovení, jedno si lékař zakládá do své evidence)
  2. prohlášení rodičů o bezinfekčnosti dítěte vyplněné nejdříve jeden den před odjezdem (viz Dokumenty ke stažení). 
  3. kopii kartičky zdravotní pojišťovny dítěte, případně originál 
  4. čestné prohlášení covid (viz Dokumenty ke stažení). 

Děti, které dopraví rodiče přímo do tábora, musí tyto dokumenty rovněž doložit na místě. 


Kapesné: dejte dětem dle svého uvážení (je možné si ho nechávat uložené v obálce u zdravotnice)

Co s sebou: Doporučený seznam věcí najdete na webových stránkách, prosím přibalte dětem jednu roušku v igelitovém sáčku a balení toaletního papíru. Věci zabalte prosím nejlépe do klasického kufru, aby se vešel pod postel (sportovní tašky a kufry na kolečkách jsou obvykle vyšší než postel). Přibalte také prostěradlo do stanu a bílé tričko na týmové dresy. S dětmi se pokuste doma vytvořte také nějaké převleky vhodné pro cestování vesmírem (nemusí být nijak složité, ani je nemusíte kupovat, popusťte uzdu Vaší fantazii).

Po zkušenostech z minulých let realizujeme i letos přespání mimo tábor. Pokud byste měli doma celtu nebo alumatku, bude vítána.

Mobilní telefony: zvažte prosím jejich vhodnost na táboře, děti nemají možnost si telefon dobíjet, na telefonu však během dne zastihnete hlavní vedoucí Petru Šustovou (605 454 900) nebo její zástupkyni Pavlínu Olšaníkovou (734 632 950) pokud budete cokoli potřebovat.  


Korespondenční adresa:

LT Orion

Kemp Orion

391 65 Hvožďany u Bechyně  


Příjezd: 30. 7. 2021 vlakem na nádraží Vršovice ve 16:28 hod. – převzetí dětí před vstupem do haly nádraží. V případě dopravy vlastním autem se domluvíme individuálně.


Závěrem upozornění. Vzhledem k tomu, že jsme malá nezisková organizace (zapsaný spolek), nejsme pojištěni proti úrazu dětí. Necháváme proto na Vašem zvážení, zda děti na dobu tábora sami připojistíte.

Už se na všechny těšíme, zvládněte konec školního roku bez újmy a 16.7. na viděnou!

Pavlína Olšaníková tel.: (+420) 734 632 950

Petra Šustová tel.: (+420) 605 454 900

V této kategorii nejsou žádné články. Jsou-li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.